NewsImage48479080IMG_3764
مدیر سایت

بازدید فرماندار جهادی تنکابن از شرکت پارس نئوپان

 

به گزارش روابط عمومی فرماندار ویژه شهرستان تنکابن
مظاهر معافی معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن ،سرهنگ مهدوی فرماندهی ناحیه ، سرهنگ دیلمی فرماندهی انتظامی ، و روسای دستگاههای مرتبط شهرستان از خطوط مختلف شرکت پارس نئوپان نشتارود بازدید و با مدیران این شرکت به منظور بررسی مشکلات این شرکت تولیدی به نشست و و از نزدیک با کارگران دیدار و گفتگو کردند
معاون استاندار و‌فرماندار ویژه شهرستان  در این نشست از این شرکت بعنوان یک ظرفیت و پتانسیل بسیار قوی در منطقه یادکرد وگفت : تولیدات این کارخانه ظرفیت ارائه در سطح ملی و صادرات به کشورهای دیگر را دارد.
فرماندار ویژه تنکابن  با بیان اینکه در دو هفته ی اخیر بدلیل برخی مشکلات ، خطوط تولید این کارخانه با توقف روبرو شد ، تصریح کرد : با تلاش مدیران این شهرستان و مدیریت شرکت پارس نئوپان
،دو خط تولید آن فعال شده و تقریبا پنجاه درصد نیروهای انسانی به محل کار خود بازگشتند.

 نماینده عالی دولت در شهرستان  اضافه کرد : خط بعدی این شرکت در هفته اینده شروع به فعالیت کرده و ۸۰ نفر  از نیروها به محیط کار  خود برمیگردند.
این مسئول اظهار امیدواری کرد با رایزنی ها و تلاشهای انجام شده توسط مدیران شهرستانی و استانی انجام خواهد شد ، امیدواریم این شرکت با تمام توان و ظرفیت فعالیت خود را از سر بگیرد.
فرماندار ویژه تنکابن همچنین امادگی خود را برای رایزنی جهت ارائه تسهیلات مالی اعلام و خاطرنشان کرد : انتظار داریم تسهیلاتی که ارائه میشود در مجموعه پارس نئوپان هزینه گردد.
مظاهر معافی  اولویت نخست را ، راه‌اندازی خطوط تولید و تولید انبوه در این شرکت بیان داشت و گفت : در این صورت منفعت آن به کارخانه  برمیگردد زیرا در  صورت خو اب دستگاهها ، شرکت متحمل خسارت و زیان بیشتری میشود.
نماینده عالی دولت  درباره تامین برق مورد نیاز این کارخانه هم اظهار داشت : هماهنگی و مساعدت لازم جهت تقویت ولتاژ این کارخانه انجام خواهد شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن با تاکید بر اینکه دغدغه دولت ،استاندار محترم و فرمانداری ویژه شهرستان  ، تقویت اقتصاد و ایجاد اشتغال است ، خاطر نشان کرد : اگر چه برخی در رسانه ها میگویند  که بجای جلسه شورای تامین باید نشست شورای اشتغال برگزار شود. لیکن نشست های شورای تامین مان نیز با محوریت موضوعات مرتبط با اشتغال و معیشت برگزار میگردد.

 

مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبریک!

درخواست باموفقیت ارسال شد. همکاران ما در واحد فروش پس از بررسی درخواست با شما تماس خواهند گرفت