محصولات

شما عزیزان میتوانید با محصولات تولیدی شرکت پارس نئوپان آشنا شوید و جهت توضیحات بیشتر بر روی دکمه بیشتر بخوانیم کلیک نمایید

نئوپان

نئوپان نام تجاری یکی از قدیمی‌ترین فراورده های شناخته شده از مواد چوبی بوده که از تراشه‌های چوب ساخته می‌شود. این محصول معمولاً از صنایع بازیافت چوب تولید می گردد ،  به‌طوری‌که ضایعات به‌دست‌آمده در فرایند بهره‌برداری از چوب درختان برای مصارف مختلف را تبدیل به خرده‌چوب (چیپس) می‌کنند ، در شرکت پارس نئوپان برای ساخت نئوپان علاوه براستفاده از مواداولیه مرغوب در ابتدا ضایعات چوبی خرد، شستشو، خشک و غربالگری می‌شوند و سپس با چسب یا رزین‌های مصنوعی مخلوط و در معرض گرما به هم فشرده می‌شوند. در پایان سطح نئوپان را سنباده می‌زنند تا سطحی صاف برای محصول ایجاد شود.نئوپان تولیدی شرکت پارس نئوپان یکی از مرغوب ترین محصولات درسطح کشور می باشد.

ام دی اف (MDF)

تولید ورق MDF درشرکت پارس نئوپان بااستفاده از مواداولیه مرغوب درسال 1385 با یک خط تولید آغاز ودرادامه با افزودن خط تولید دوم درسال 1394 افزایش یافت . ام‌دی‌اف یا همان MDF مخفف عبارت “Medium Density Fibreboard” به معنای “تخته فیبر با چگالی یا همان تراکم متوسط” است که نوعی محصول چوبی حساب می‌شود و در وسایلی مانند کابینت آشپزخانه، سرویس خواب و غیره استفاده می‌شود. در ساخت MDF به طور کلی از فیبر چوبی استفاده می‌شود که ترکیبی از چوب سخت و ریز چوب نرم است که با مقداری رزین و موم مخلوط شده و در معرض گرما پرس می‌شود تا تخته فیبر بدست آید.

سوپر پلی گلس (High Gloss)

تولید ورق های “های گلاس”درشرکت پارس نئوپان باراه اندازی خط تولید این محصول درسال 1400آغاز گردیده است . هایگلاس یک نوع ورق با مغزی ورق ام دی اف و با روکشی پلاستیکی از جنس سوپر پلکسی گلاس می باشد. معمولا ورق‌های های گلاس تنها از یک طرف با پلکسی گلاس پوشیده شده و سمت دیگر ورق با لایه های  ارزانتر پوشش داده می شه. این لایه حالتی براق، شفاف، و زیبا به ورق «های گلاس» میده. پس دلیل براق بودن کابینت های هایگلاس، به پوشش پلکسی گلاس روی ورق های گلاس برمیگرده. این ورق ها به دلیل براق بودن، کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی از جمله کابینت، کمد دیواری، دکور و غیره پیدا کرده است.

فومیزه

تولید ورق فومیزه درشرکت پارس نئوپان درسال 1399 آغاز گردیده است ، ورق فومیزه PVC به دلیل جنس خاص خود دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های مختلفی است که بعضی از آنها به شکل ذاتی در این محصول وجود دارد و برخی دیگر با توجه به فرایند تولید و ترکیبات اضافی دیگر به این محصول اضافه می‌شود. این محصول به دلیل ساختار فومی خود بر اساس نیاز کاربر، قابلیت حکاکی، برجسته سازی (emboss)، چاپ، رنگ آمیزی و روکش کردن را دارا است و به راحتی بدون ایجاد ترک و یا شکافی با ابزارهای معمول سوراخ کاری، اره کاری و پیچ یا چسبانده می‌شوند. از طرفی خواص ذاتی پلاستیک‌ها مزیت اصلی این ورق‌ها که خاصیت ضد آبی آنها است را رقم زده است.

آغشته سازی (ملامینه)

شرکت پارس نئوپان با راه اندازی خطوط تولید محصول کاغذ ملامینه با جدیدترین ماشین آلات و تکنولوژی به روز نسبت به تولید کاغذ آغشته اقدام می کند. در پروسه آغشته سازی کاغذ های دکوراتیو، از اوره، ملامین و سایرافـزودنی های شیمیایی استفاده شده و این پروسه تحت نظارت و کنترل کیفی کامل صورت می گیرد. کاغذ دکوراتیو آغشته یکی از پر کاربرد ترین روکش های ورق چوبی می باشد که ترکیب خاص آنها باعث به وجود آمدن محصول جدیدی شده است. این کاغذ یکی از فرآیند های آغشته سازی محسوب می شود. این کاغذ یا ورق بر روی تخته های چوبی کشیده می شود.این محصول در انـدازه های متنـوع تولید می شود که به عـنوان مواد اولیه در صنعت روکـش ام دی اف و نئـوپان مورد استفاده قرار می گیرد

تبریک!

درخواست باموفقیت ارسال شد. همکاران ما در واحد فروش پس از بررسی درخواست با شما تماس خواهند گرفت